sieć sprzedaży maszyn rolniczych i serwisu

MASZYNY KOMUNALNE (rębaki, rozdrabniacze gałęzi, posypywarki piasku, kosiarki pielęgnacyjne, wysięgnikowe, zamiatarki, odśnieżarki, pługi odśnieżające)

POSYPYWARKI SOLI I PIASKU, PIASKARKI

AGROMET BRZEG typ RCW
Posypywarka piaskarka AGROMET BRZEG typ ML 350 – służy do posypywania piaskiem ulic, alej, chodników. Prosty w obsłudze, z regulacją ilości do wysypania oraz szerokości roboczej (2-8 m), montowany na TUZ, posiada zabezpieczenie antykorozyjne oraz mieszadło zapobiegające zaleganiu piasku wewnątrz.
Piaskarka OPTIMAL z grawitacyjnym systemem wysypu, zawieszana na tylny TUZ ciągnika. Załadunek piasku jest możliwy bez opuszczania ciągnika przez operatora. Posiadają regulację ilości wysypu.

ROZDRABNIACZE DO GAŁĘZI, ROZDRABNIACZE BIJAKOWE, MULCZOWNIKI

Rozdrabniacz KORNIK przeznaczony jest do niszczenia leżących gałęzi drzew i krzewów. Występuje w dwóch wersjach: L i XL. Wersja Kornik XL to konstrukcja masywniejsza pozwalająca na pracę w trudnych warunkach np. w lesie, parkach, sadach. Pasują z ciągnikami od 45 do 105 KM.

Kosiarki bijakowe (tzw. mulczowniki), mogą być: powierzchniowe montowane z tyłu: Kornik TE, TSA, TS, TSP, TSAP; z tyłu i przodu: TSL, TSM-R, TSAP, TSWAP-DT; montowane tylko z tyłu z wyrzutem: TSAP.A albo z wysuwem: TLL, TLP, TPLI; powierzchniowe z wysuwem i wyrzutem montowane z tyłu: TPLI.A,

Kornik-Kraj-oferta-Korbanek

KOSIARKI PIELĘGNACYJNE

FAMAROL Słupsk

 

kosiarka-bebnowa-Unia-Famarol-Mewa

 

KOSIARKI WYSIĘGNIKOWE

Kosiarki wysięgnikowe firmy Tifermec

 

kosiarka-wysiegnikowa-Tifermec-oferta-Korbanek

ZAMIATARKI

 

zamiatarka-Pronar-Agata-oferta-Korbanek

RĘBAKI

 

rebaki-Junkkari-HJ-200

ODŚNIEŻARKI WIRNIKOWE

 

odsniezarka-Optimal-oferta-Korbanek

PŁUGI ODŚNIEŻAJĄCE, PŁUGI ŚNIEŻNE

a